Jolanda Roekevisch genomineerd voor Beauty Award 2011!

Jolanda Roekevisch eigenaresse van Total Beauty schoonheidsinstituut Laren Gld. is genomineerd voor de Beauty Award, Beste Schoonheidsspecialiste van Nederland 2011.
Lees meer

Sluiten
Home » Webshop » Pascaud vlinder broche

Pascaud vlinder broche

Met de aanschaf van een of meerdere van deze broches steunt u de pascaud foundation! Het volledige bedrag zal aan de Pascaudfoundation worden geschonken.

De Pascaud Foundation is een ideële stichting die mensen helpt waarvan het uiterlijk geschaad of verminkt is.

 

De Pascaud Foundation is een ideële stichting die mensen helpt waarvan het uiterlijk geschaad of verminkt is. De focus ligt bij minder draagkrachtigen en arme bevolkingsgroepen. De stichting zal niet alleen in Nederland en België individuen of organisaties steunen, maar ook daarbuiten. Met de verkregen middelen maakt de Pascaud Foundation het mogelijk schoonheid te ervaren voor diegene in de wereld voor wie schoonheid geen vanzelfsprekendheid (meer) is.

Stichter
Stichter van de Pascaud Foundation is Mardge Pascaud. Haar bedrijf Pascaud Beauty Innovations biedt mensen allerlei mogelijkheden om op een natuurlijke manier een gezonde en bij hen passende huid te geven en ze te laten stralen. Nadat ze in aanraking kwam met vrouwen, mannen en kinderen met aangeboren of verkregen verminkingen aan hun uiterlijk die vaak geen menswaardig bestaan meer kunnen leiden, besloot zij tot de oprichting van de Pascaud Foundation.

Ambassadrice
Ambassadrice van de Pascaud foundation is Micky Hoogendijk. Zij zet zich in om zoveel mogelijk publiciteit te verkrijgen voor het werk van de stichting. De stichting is een ideële organisatie die moet bestaan van donaties en giften; free-publicity is daarbij bijzonder belangrijk.

U kunt ook direct een kind of volwassene een operatie of donatie geven door hier te klikken. Namens alle kinderen en volwassenen die een operatie nodig hebben om te overleven in de maatschappij, danken wij u hartelijk!

Vriendelijke groet,
Jolanda Roekevisch

  • Twitter
  • LinkedIn
  • Hyves
  • Facebook
 
€2,50 Aantal Afrekenen →
Loading Winkelwagen wordt bijgewerkt...
LoadingBezig met updaten...
 

Tip uw vriend(in) en ontvang 10 euro korting op uw behandeling wanneer zij haar eerste behandeling ondergaan heeft bij Total Beauty schoonheidsinstituut naar aanleiding van uw tip via onze site!
Ook uw vriendin ontvangt 5 euro korting op haar eerste behandeling bij Total Beauty schoonheidsinstituut n.a.v. deze online tip. U kunt onbeperkt uw vrienden tippen!
(Niet geldig in combinatie met cadeaubonnen)

Email vriend(in)*
Uw naam*
Uw email*
Bericht
Anti-spam code

captcha