Jolanda Roekevisch genomineerd voor Beauty Award 2011!

Jolanda Roekevisch eigenaresse van Total Beauty schoonheidsinstituut Laren Gld. is genomineerd voor de Beauty Award, Beste Schoonheidsspecialiste van Nederland 2011.
Lees meer

Sluiten
Home » Blog » Naaldje brengt vitale stoffen dieper in de huid – waar een creme niet komt

Naaldje brengt vitale stoffen dieper in de huid – waar een creme niet komt

Wist u dat ,…een droge huid vitaler en mooier wordt door haar diep in de huid te voeden? Zo komen huidverjongende stoffen in een huidlaag waar we normaal met een masker of creme niet kunnen komen!

PascaudMeso  (klik op de link voor meer info.) wordt met veel succes toegepast in de strijd tegen huidveroudering. Het voedt de huid diep, helpt rimpels te vervagen en werkt zeer goed op een droge huid.
Met kleine injecties worden werkzame stoffen in de huid gebracht. De stoffen worden relatief oppervlakkig ingespoten (gemiddeld 1 tot 2 mm. diep).PascaudMeso is een totale huidverbeteraar, welke ook werkt aan de oorzaak van huidveroudering. Het vult essentiële stoffen in de huid meteen aan.
 
Bij het oppervlakkig injecteren wordt er een vitamine- en mineralencomplex gebruikt dat de werking van fibroblasten stimuleert. Fibroblasten zijn verantwoordelijk voor collageenaanmaak en verbeteren de elasticiteit van de huid. Hyaluronzuur herstelt de vochtbalans in de huid.
Bewezen:

  • Huidverbetering (80% verbetering van de poriën).
  • Fijne rimpels vervagen
  • Verbetering van de hydratatie en structuur van de huid (huidversteviging)
  • Verbetering van de kwaliteit en uitstraling van de huid
  • Ondersteuning o.a. L3 en BioSkinJetting voor nog meer resultaat

PascaudMeso kent een minimale pijnsensatie. Dit komt door de compressor en het computergestuurde apparaat, die ervoor zorgen dat iedere injectie met exact dezelfde kracht en op exact dezelfde diepte wordt uitgevoerd.

Huidtips van Jolanda Roekevisch, genomineerd voor de Beauty Award Beste Schoonheidsspecialist Nederland 2011.

  • Twitter
  • LinkedIn
  • Hyves
  • Facebook
zondag 4 september 2011 in Blog

Tip uw vriend(in) en ontvang 10 euro korting op uw behandeling wanneer zij haar eerste behandeling ondergaan heeft bij Total Beauty schoonheidsinstituut naar aanleiding van uw tip via onze site!
Ook uw vriendin ontvangt 5 euro korting op haar eerste behandeling bij Total Beauty schoonheidsinstituut n.a.v. deze online tip. U kunt onbeperkt uw vrienden tippen!
(Niet geldig in combinatie met cadeaubonnen)

Email vriend(in)*
Uw naam*
Uw email*
Bericht
Anti-spam code

captcha
Naam *
E-mail *
Website
Uw reactie